Değerli Meslektaşlarımız,

Tüm insanlığı zorlayan nadir zaman dilimlerinden birine hep beraber şahitlik ediyoruz. COVID19 pandemisini en az zararla atlatmak için hepimiz seferberiz.

Zorlukları atlatmanın yegane yolunun bilgiye daha sıkı sarılmak, birlikte mücadele etmek, bilgiyi paylaşmak ve daha çok çalışmak olduğunu düşünüyoruz.

Bu koşullar altında tüm Üroloji camiası olarak bir araya gelmenin zorunluluğunu hissederek Sağlık Bilimleri Üniversitesi Üroloji Günleri’ni 12-14 Şubat 2021 tarihlerinde ONLINE formatta gerçekleştiriyoruz.
Bu vizyondan hareketle düzenleyeceğimiz kongremizde üroloji alanındaki güncel gelişmeler Sağlık Bilimleri Üniversitesi bünyesindeki 25 üroloji eğitim kliniğinden yetkin akademisyenlerce ele alınacaktır. Bilimsel program ve organizasyon için her zamankinden daha çok çalışarak, içinde canlı online konferans ve paneller, interaktif posterler, vakalar ve forumların yer aldığı güçlü bir “Online Kongre” formatı oluşturuyoruz.

Sizleri de hastanenizden ve evinizden ayrılmadan katılacağınız Sağlık Bilimleri Üniversitesi Üroloji Kongresi’ne bekliyoruz.

Size, sevdiklerinize ve tüm üroloji camiamıza sağlıklı ve parlak bir gelecek temennisiyle saygılar sunuyoruz.

Başkanlar
Dr. Ali İhsan Taşçı
Dr. Ahmet Yaser Müslümanoğlu

10 thoughts on “Sağlık Bilimleri Üniversitesi Üroloji Günleri”

  1. BTC may be the latest or last chance to get rich in this era. It will reach $200000 next year or the next year.

    BTC has increased 20 times in the last year, and other coins have increased 800 times!!!

    Think about only $2 a few years ago. Come to the world’s largest and safest virtual currency exchange Binance to Get free rewards. Don’t miss the most important opportunity in life!!!

    https://hi.switchy.io/91xl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *